Witaj!

Nazywam się Angelika Meurer

Jestem ekspertką do spraw finansowych, a moją pasją jest pomaganie ludziom odkrywać pełen potencjał, jaki niesie ze sobą właściwe zarządzanie finansami i rozwój osobisty.

Z 10 letnim doświadczeniem w branży finansowej na szwajcarskim rynku oraz pracą z międzynarodowymi klientami, zdobyłam cenne umiejętności i wiedzę, która pozwoliła mi na skuteczne doradztwo w zakresie finansów osobistych. Teraz chciałabym podzielić się tą wiedzą z Tobą i pomóc Ci w osiągnięciu stabilności finansowej.

Ale moja historia nie zaczęła się od sukcesu – rozpoczynała się od zera, być może podobnie jak Twoja.

Podczas mojej własnej drogi do osiągnięcia stabilności finansowej, odkryłam, że finanse osobiste to nie tylko kwestia liczb, ale również mentalności i podejścia do życia. Zrozumiałam, że posiadanie świadomości i umiejętności zarządzania pieniędzmi ale również kierowanie się w życiu własnymi wartościami i rozwojem swojej osobowości, można stworzyć rewolucję w naszym życiu. To właśnie ta przemiana motywuje mnie do działania jako trenerka finansowo-rozwojowa.

„Rozwój finansowy skupia się nie tylko o pieniądzach, ale na świadomym życiu.
Dążenie do spełnienia, inspiracja dla innych i budowanie lepszego jutra – to jest to, co napędza moją misję.”

Moim celem jest dotarcie do jak największej grupy osób i umożliwienie im świadomego podejmowania decyzji, aby mogły korzystać z pełnego potencjału, jaki płynie z ich sytuacji życiowej i finansów.

Jako mama trójki cudownych dzieci i żona, mam głębokie przekonanie, że budowanie silnego społeczeństwa zaczyna się od budowania świadomości, wzmacnianiu naszych indywidualnych talentów, edukacji finansowej i świadomego zarządzania zasobami.

Wierzę, że wiedza, którą przekażę Tobie, pozwoli Ci nie tylko poprawić swoją sytuację finansową, ale również wpłynie na Twoje życie jako całość.

Jako inicjatorka klubu „Ery Nowych Kobiet w Zurychu” fundacji, która została założona w Polsce w 2018 roku, jestem zaangażowana w wspieranie i inspirację dla innych kobiet w Szwajcarii. W ramach klubu organizujemy spotkania, warsztaty i wydarzenia, które pozwalają kobietom rozwijać się finansowo i osobowo.

Przyłącz się do mnie w tej podróży rozwoju finansowego, a wspólnie odkryjemy jak zbudować stabilność, jak realizować cele finansowe i jak tworzyć przyszłość, o której marzysz.

Przygotuj się na emocjonującą podróż, która prawdopodobnie odmieni Twoje życie! 🙂

Select your currency
CHF Frank szwajcarski