Rozwój biznesu w Szwajcarii – zrób swój pierwszy krok!

Myślisz o swojej działalności w Szwajcarii lub już ją masz, ale potrzebujesz wskazówek lub inspiracji? Mamy coś dla Ciebie!

W imieniu Ery Nowych Kobiet w Zurychu mam zaszczyt zaprosić Was na warsztaty poświęcone zbudowaniu i prowadzeniu własnego biznesu w Szwajcarii.

Podczas tych warsztatów poruszymy kluczowe kwestie, które należy rozważyć podczas planowania założenia własnej firmy, a także otrzymacie mnóstwo praktycznych wskazówek dla początkujących przedsiębiorczyń.

Warsztaty będą podzielone na 3 części:

  1. Od Ego do Eco – pierwsza część, prowadzona przez Panią Joannę Szymańską-Kok, przedsiębiorczynię, inwestorkę i mentorkę, która wprowadzi nas w temat budowania firmy, realizacji naszych planów i projektów, odnalezienia siebie i swojej roli w biznesie we współczesnym świecie.
  2. Planowanie finansowe i zabezpieczenie przedsiębiorstwa – druga część zostanie poprowadzona przeze mnie, Angelikę Meurer. Reprezentuję firmę Baloise AG i w jej imieniu opiekuję się wieloma przedsiębiorstwami w Zurychu i okolicach. Na warsztatach przedstawię wskazówki dotyczące optymalnego przygotowania się do założenia działalności pod kątem finansów oraz jak zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo, siebie i swoją rodzinę.
  3. Założenie przedsiębiorstwa i jego prowadzenie – w tej części Pani Aleksandra Hetmańska, właścicielka firmy AHB Finance GmbH, która wskaże nam drogę, jaką należy przebyć od samego początku założenia działalności przez jej prowadzenie. Otrzymacie konkretną wskazówki dotyczące księgowości i optymalizacji podatkowej.

Informacje organizacyjne:

  • Kiedy? Piątek 23.02.2024
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Förrlibuckstrasse 10, 8005 Zürich
  • Liczba miejsc ograniczona

Jeśli chcesz przyjść na warsztaty, koniecznie zapisz się na listę! Liczba miejsc jest ograniczona! Warsztaty prowadzimy za darmo, dlatego proszę uszanuj nasz czas, nasze działania i powiadom nas, jeśli jednak nie będziesz mogła przyjść, abyśmy mogły zaprosić kolejną osobę na Twoje miejsce.

Serdecznie pozdrawiam,

Angelika Meurer

Select your currency
CHF Frank szwajcarski