Cześć! Dobrze, że jesteś tutaj.

Wygląda na to, że wkrótce wkroczysz w niezwykły, ale czasem skomplikowany świat macierzyństwa w Szwajcarii. To świetnie, że chcesz być dobrze przygotowana! 

Mój e-book „Ciąża w Szwajcarii – niezbędnik każdej mamy i jej ciąży w Szwajcarii” to kompendium wiedzy, które pokrywa każdy aspekt tego wyjątkowego doświadczenia. Jeśli jesteś zainteresowana jego aktualizacjami, informacjami i nowinkami dotyczącymi ciąży w Szwajcarii, to koniecznie zapisz się na listę!

ZAPISUJĘ SIĘ NA LISTĘ

Jestem ekspertką od finansów i ubezpieczeń w Szwajcarii i od prawie 10 lat towarzyszę wielu rodzinom szczególnie na tym etapie życia, kiedy to kwestia finansów i ubezpieczeń zaczyna grać jeszcze większą rolę.

Ponadto sama byłam w ciąży w Szwajcarii i zarówno z pierwszą córką jak i z bliźniętami przechodziłam przez te doświadczenia. 

Rozważasz ubezpieczenie podstawowe czy dodatkowe?

Chcesz dowiedzieć się więcej o ciąży mnogiej czy poronieniu?

Może masz pytania na temat porodu, kliniki, barier językowych lub procedur położniczych?

Wszystko to, a nawet więcej, znajdziesz w moim e-booku. Przygotowałam dla Ciebie przewodnik dotyczący przygotowań domowych, gimnastyki poporodowej oraz karmienia piersią. Zrozumiesz, jak radzić sobie z emocjami po porodzie, jak zarządzać nowym porządkiem domowym i gdzie szukać wsparcia, jeśli jesteś samotną matką.

Jeśli zastanawiasz się, jak finansowo poradzić sobie z ciążą, mój przewodnik pomoże Ci zaplanować oszczędności, rozważyć koszty utrzymania dziecka i zrozumieć ochronę praw pracowniczych dla kobiet ciężarnych i po porodzie. Dowiesz się również, jakie świadczenia Ci przysługują.

„Ciąża w Szwajcarii – niezbędnik każdej mamy i jej ciąży w Szwajcarii” to więcej niż tylko e-book. To Twój drogowskaz do bezstresowego i radosnego doświadczenia macierzyństwa w Szwajcarii. Dołącz do zadowolonych mam, które już skorzystały z moich porad i odkryj, jak ten e-book może rozjaśnić Ci kwestie ciąży i macierzyństwa w Szwajcarii!

Nie pozwól, aby pytania i niepewności przytłoczyły Cię w tym wyjątkowym okresie.

Zapisz się teraz na listę osób, które chcą być informowane o aktualizacjach i dodatkowych informacjach dotyczących ciąży i wczesnego macierzyństwa w Szwajcarii.

ZAPISUJĘ SIĘ
Select your currency
CHF Frank szwajcarski